MOBİL OTO EKSPERTİZ

İkici el araç alırken veya herhangi bir şekilde aracınızın güvenli standartlarda olup olmadığını öğrenmek istediğinizde bir çok kontrolü kapsayan mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu yöntem, servis merkezimize gelemeyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı biçimde karşılayabilmek için geliştirilmiş özel bir uygulamadır. Antalya oto analiz ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler sunan firmamız, günlük hayatın yoğun temposu içerisinde fırsat bulamadığınız işlemlerimizi ayağınıza getiriyor.

Mobil Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Mobil ekspertiz, Antalya Ekspertiz hizmetlerimize dahil bir çok işlemi kapsar. Yerinde gerçekleşen ekspertiz uygulamalarında bazı prosedürler teknik olarak mümkün olmadığından, örneğin yürüyen aksamın bilgisayarlı testleri mümkün olmayacaktır. Bunun dışında kalan hemen her unsur mobil oto ekspertiz işlemleri kapsamında yerinde gerçekleştirilebilir. Tüm testleri eksiksiz biçimde talep eden müşterilerimiz için ise araç adresten alınarak, servis merkezinde uygulamalar yapıldıktan sonuç raporu oluşturulur ve yine adrese teslim gerçekleştirilir. Mobil test uygulamalarında farklı standartlar söz konusudur ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Mobil Ekspertiz Safhaları

Mobil Oto ekspertiz işlemlerinde;

Motor Kontrolleri
Elektrik – Elektronik Kontroller
Kaporta ve Boya Kontrolleri
Alt kısım kontrolleri
İç Trim aksam kontrolleri

Yerinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu aşamalar neticesinde uzman personel tarafından bilgisayarlı ölçümlerle oluşturulan ekspertiz raporu tarafınıza onaylı olarak sunulur. Araç alım satımında en dikkat edilmesi gereken hususlar olan motor ve değişen kontrollerinde mutlak neticelere bu şekilde erişebilmek mümkündür. Kaldı ki mobil kontroller; aracın genel olarak her probleminin tespit edilebilmesini sağlar. Yine de daha kapsamlı kontroller isterseniz, yukarıda da belirttiğimiz gibi aracınızı personellerimize teslim edebilir ve kontroller yapıldıktan sonra yine raporla birlikte teslim alabilirsiniz.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Design by TemelDesign.xyz.