İÇ DIŞ EKSPERTİZİ

Aracın genel durumumun analiz edildiği motor ve mekanik dışında kalan tüm detayların kontrol edildiği uygulama oto iç dış ekspertizi aşamasıdır. İç aydınlatmadan emniyet kemerlerine, torpido kapağından, koltuk ayarlarına kadar aracın içindeki tüm detaylar ile dış aydınlatma, lastikleri jantlar ve farlar gibi dış unsurların tamamına uzanan geniş bir analiz alanı bu test safhasında mevcuttur. Oto ekspertiz uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bu aşama, aracın genel durumu hakkında gözle görülemeyen detayların da tespit edilebildiği profesyonel bir test sürecidir.

Profesyonel İç Dış Ekspertizi

Araç alacak olanlar, araç iç dış ekspertizlerini kendileri yapabileceklerini düşünürler. Ancak unutulmaması gerekir ki, bu safhada nelere bakacağınızı, sistematik bir uygulama gerçekleştirmiyorsanız tam olarak bilemezsiniz. Önemsiz detayları kontrol ederken, belki de çok önemli ve küçük detayları gözden kaçırabilirsiniz. Zaten oto ekspertiz hizmetlerinde de amaç tam olarak bu sorunu ortadan kaldırmaktır. Uzman personeller tarafından verilen hizmet kapsamında aracın marka ve modeline uygun işlem prosesi, testi yapacak personele sunulur ve personel tüm detayları bu analiz dokümanında yer alan unsurlar üzerinden yapar. Yani bu test size tüm detayların analiz edildiği bir sonuç raporunun oluşturulabilmesini sağlar.

İç Dış Analiz Testinde Hangi Detaylar Kontrol Ediliyor?

Müzik Sistemi
Cam ve Aynalar
Merkezi Kilit
Cam Açma düğmeleri
Emniyet kemerleri
Airbag birimleri
Koltuklar
Koltuk ayar donanımı
Torpido
Havalandırma ve klima
İç Aydınlatma
Gösterge paneli
Sinyal ve silecek kolları
Uyarı ekranı
Pedallar
Kapılar
Direksiyon simidi
Direksiyon mafsalı
Vites kolu
El freni kolu
İç döşeme
Kol dayama ünitesi
Korna
Koltuk ısıtma vb. elektronik donanım
Rezistanslar
Donanım tuş takımı
Far Ayar mekanizması
Lastikler
Jantlar
Far yıkama sistemi
Far donanımı
Sinyal donanımı
Silecekler
Camlar
Sensörler
Davlumbazlar
Dış Aksesuar

Tüm araçlar için standart olarak test edilen donanımlardır. Bunun yanı sıra, araca özel donanımlar Antalya oto analiz uygulamalarında kontrol edilmektedir. Biz oto ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında maksimum nitelikleri elde etmeniz için oldukça detaylı işlemler gerçekleştiririz. Bu sayede aracınızı güvenle satın alabilirsiniz.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Design by TemelDesign.xyz.