HAKKIMIZDA

Kalite belgeli, güvenilir, güler yüzlü, en son teknoloji cihazlarla profesyonel ekibimiz.

HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan OtoAnaliz Ekspertiz, yeni bir yapılanma olmasına karşın Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekseprtiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla araç alıp satmak isteyenlere hizmet vererek alanında hızla büyüyor.

Oto Analiz Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Oto Analiz Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Oto Analiz Ekspertiz, kaliteli ticaret adına müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğuna oldukça önem vermektedir.

GÜVENİLİR KURULUŞ

Motorlu taşıt alım satımı yaparken bir bilene sormak yerine, en iyi bilene sormak sizin için daha doğru bir tercih olmaz mı? Profesyoneller tarafından yapılacak detaylı analizler ve oluşturulacak teknik rapor sayesinde, kısa vadede sorun yaşamayacağınız şekilde, güvenilir araç alım satımı yapabilirsiniz. Gerek alıcılar, gerekse satıcılar için, Antalya Oto Ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında en yüksek güvenilirlikle, uluslar arası sertifikasyonlara uygun biçimde analiz yapıyoruz. Aracın, yaşı, türü, marka ve modeli ne olursa olsun oto ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız, taraflara eşit mesafede ve objektif analizleri ile hizmet verir ve bütün test aşamalarını sistematik biçimde protokollere uygun gerçekleştirir. Antalya ekspertiz ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler elde etmek, en uygun maliyetlerle sonuca ulaşmak şimdi çok kolay. Bizden randevu alarak dilerseniz aracınızı test merkezimize getirebilir, ya da mobil ekspertiz hizmetleri ile aracın yerinde testini isteyebilirsiniz. Sizin için şartlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

RESMİ RAPORLAMA

Oto ekspertiz işlemlerindeki geçmiş deneyimlerinizi unutun. Biz size kalibrasyonu sürekli yapılan donanımlarla verilen özel bir hizmeti sunuyoruz. Test işlemlerimizin birçoğunda birebir kontrol yapılıyor ve hiçbir detayın gözden kaçmaması için testlerimiz yenileniyor. Deneyimli personelimiz alanında eğitimli, uzman ve bu hizmetleri verebilme ehliyetine sahip kişilerdir. Yüksek teknolojili test araçlarımızı Antalya Oto Ekspertiz işlemlerimizde en iyi sonuçları elde edebilmek için kullanıyor ve fayda üretiyoruz. Firmamız, vizyonu gereği; mümkün olan en yüksek kalite standartlarında çalışır ve sizlere sektörün nitelikli çözümlerini sunar. Uluslar arası kalite standartları ölçeğinde kesin sonuçları elde edebilmeniz, Antalya ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında mümkündür. Gerek ikinci el araç alım ve satım işlemleri için, gerekse güvenlik noktasında aracınızın mevcut durumunu öğrenmek için hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Seyir güvenliği ve aracınızın ileride çıkarması muhtemel problemleri öğrenmek için de Antalya Oto Ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Design by TemelDesign.xyz.